Baner reklamowy dla mojej firmy

Baner reklamowy dla mojej firmy
Prowadząc biznes, doskonale zdajesz sobie sprawę, że musisz dać się zobaczyć swoim klientom. Atrakcyjna reklama czy informacja wydrukowana na banerze reklamowym może okazać się świetnym rozwiązaniem. Przygotowanie projektu graficznego, druk baneru i jego montaż jest jedną z najtańszych form reklamy zewnętrznej.

Banery reklamowe -> nasza oferta

Ze swojej strony przygotowaliśmy kilka cennych wskazówek i rad, które mogą okazać pomocne przy podejmowaniu decyzji odnośnie przygotowania banneru reklamowego.

Jak zrobić baner reklamowy?


Co chcesz pokazać?

Projekt graficzny na baner do druku

Pierwszym elementem nad którym należy się zastanowić, to właśnie kwestia projektu graficznego naszego baneru. Możesz przekazać swoją własną grafikę przygotowaną do druku lub zlecić nam jej wykonanie. Jesteśmy w stanie opracować dla Ciebie dowolny rodzaj kreacji reklamowej, musimy tylko wiedzieć jakie treści czy elementy graficzne planujesz zamieścić. Najczęściej są to: logo lub nazwa firmy, szczegóły godzin i dni otwarcia, danych kontaktowych, zakresu oferowanych usług czy produktów. Na tym etapie ustalamy także rozmiar samego baneru. Rozmiar możesz podać sam, ewentualnie możemy na Twoją prośbę wykonać wizję lokalną celem pobrania wymiarów.

Banery reklamowe Warszawa


Podstawowe założenia:

Jaki materiał na baner reklamowy?

Po ustaleniu szczegółów kreacji graficznej musimy dobrać materiał na jakim nasz baner będzie drukowany. Ta kwestia również uzależniona jest pośrednio od miejsca montażu baneru, ale o tym za chwilę...

Materiały, które są przede wszystkim używane do druku banerów to m.in.:

 • Frontlight – mocna tkanina banerowa, poliestrowa PCV, powlekana, która charakteryzująca się dużą wytrzymałością oraz jest odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Wykorzystywana jest też do druku rollup.
  Świetnie sprawdzi się do ekspozycji na zewnątrz jak także wewnątrz.
  Gramatura od 440gr/m² do 820gr/m²

 • Backlight – jest to typ materiału często spotykany na dużych podświetlanych billboardach. Jest bratem frontlight'u, ale jego struktura jest taka, aby idealnie rozpraszał światło. Jest stosowany przede wszystkim na nośnikach reklamowych, które umożliwiają dość szybką wymianę kreacji, dzięki czemu baner „podświetlany od tyłu” jest doskonale widoczny w dzień i w nocy.
  Gramatura od 440gr/m² do 610gr/m²

 • Blockout – ten materiał wybiera się do druku dwustronnego baneru. Dzięki zastosowaniu (w środku banera) czarnego, nieprzepuszczającego światło materiału, który „nie przebija” nadruku z jednej i drugiej strony. Ponad to wspomniany materiał ogranicza przenikanie promieni słonecznych. Blockout często stosuje się do druku transparentów, banerów na ogrodzenia z siatki, bądź do powieszenia na dwustronnych konstrukcjach reklamowych.
  Gramatura od 610gr/m

 • Siatka mesh – ażurowy / dziurkowany materiał do druku, który stosuje się przede wszystkim do kreacji reklam wielkoformatowych. Dziurkowana i przewiewna strukturaj siatki składa się z maleńkich regularnie rozmieszczonych otworków, które przepuszczają światło i powietrze. Reklama wydrukowana na siatce mesh jest odporna na warunki zewnętrzne i jednocześnie zapewnia doskonałą widoczność grafiki.

Druk banerów reklamowych

Gdzie zamontować baner?

Generalnie rzecz biorąc baner reklamowy to idealna forma promocji reklamy zarówno na małym-lokalnym, jak i dużym-konkurencyjnym rynku. Jesteśmy w stanie zamontować go praktycznie wszędzie, gdy zajdzie jest taka potrzeba i pozwalają na to warunki oraz sam rozmiar reklamy: na ogrodzeniu, fasadzie budynku, balustradzie balkonu. Miejsce i sposób montażu baneru określamy przeważnie na wspomnianej już wizji lokalnej. Najważniejsze jest to by miejsce ekspozycji reklamy było widoczne dla Twoich klientów np.: przy ulicy, na balkonie lub innej konstrukcji, którą możemy wykonać. Warto pamiętać też, że powierzchnia do której baner będzie przylegał „plecami” powinna być równa, aby nie tworzyć fałdowania materiału.

Jeżeli potrzebujesz montażu baneru na swoim lokalu czy przy firmie – poinformuj nas o tym na początku rozmów – w komplecie montaż z drukiem będzie taniej!
Pokaż nam miejsce, a my zawiesimy go tam, gdzie chcesz :)

Ceny druku banerów reklamowych

Cena banerów reklamowych zaczyna się już od kilkunastu złotych za metr kwadratowy. Finalna cena zależy od kilku czynników:
- rodzaju materiału
- powierzchni czyli rozmiaru baneru
- rodzaju jego wykończenia (banery oczkowane, banery z tunelami)
- sposobu i miejsca montażu

Cennik baner reklamowy

Korzystamy wyłącznie z wypróbowanych i pewnych maszych i materiałów do druku. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych maszyn poligraficznych i renomowanych tuszów druk jest bardzo estetyczny i trwały, a sam baner przede wszystkim rzuca się w oczy.
Zatem finalna cena za druk i ewentualny montaż baneru jest możliwa do oszacowania, gdy przedstawisz nam swoje oczekiwania. Napisz lub zadzwoń – wykonamy bezpłatną wycenę :)

Na każdym etapie ważna jest komunikacja i wymiana informacji. Z naszej strony zapewniamy profesjonalną obsługę na etapie projektowania, produkcji oraz montażu, który zapewniają nasi doświadczeni monterzy.
Dzięki masz pewność, że reklama w Twojej firmie zostanie przygotowana właściwie i z należytą starannością.

Zapraszamy do kontaktu – ustalimy szczegóły i wykonamy bezpłatną wycenę druku baneru, a jeżeli będzie potrzeba również go zamontujemy :)

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).