Stoiska targowe

Kompleksowo projektujemy, budujemy, składamy i wyklejamy stoiska targowe.


Tworzymy indywidualne jak również standardowe zabudowy targowe. Kompleksowa obsługa targowa.
Zajmujemy się tworzeniem projektów pod zabudowę targową, wizualizacją, jej ekspozycją oraz brandowaniem (wyklejanie ścianek targowych, montaż zabudowy targowej, oświetlenie targowe), a przede wszystkim montażem oraz przygotowaniem stoiska do targów.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Sprawdzamy miejsce montażu, określamy optymalny nośnik oraz rodzaj materiału do jego wykonania.

Dobrze zaprojektowane, estetyczne stoisko wystawiennicze o ergonomicznym układzie ma bardzo istotne znaczenie. Swoim wyglądem powinno przyciągnąć wzrok nawet z daleka, a jego przestrzeń powinno rozplanować się tak, by można było swobodnie się w nim przemieszczać. Dzięki temu, mamy możliwość stworzenia pozytywnego wizerunku prezentowanego przez nas produktu.

Nasza firma ma do zaproponowania mnogość rozwiązań w zależności od przeznaczonego budżetu, wielkości zajmowanej przestrzeni oraz charakteru targów. Powierzając nam pomysł, macie Państwo pewność, że zajmiemy się nie tylko projektem, ale także kompleksową obsługą w zakresie budowy, wyklejenia konstrukcji oraz jej montażu. Wykonujemy nie tylko standardowe stoiska (szeregowe, narożne, czołowe, wyspowe), ale tworzymy również układy niestandardowe, łączące oryginalny design z ciekawymi materiałami. Uwzględniamy każdą sugestię klienta, a w razie pytań i wątpliwości służymy fachowym doradztwem.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny naszych usług.
Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).