Folie reklamowe

Folie reklamowe: samoprzylepne, mrożone / szronione, OWV, monomeryczne, fototapety i inne.


Proponujemy druk na foliach przeznaczonych do montażu na witrynach sklepowych, drzwiach, tablicach reklamowych, wyklejania zabudowy targowej oraz druk fototapet z własnego projektu. Folia polietylenowa dedykowana do produkcji grafiki podświetlanej, lub folia do wyklejania od wewnątrz czy folia typu mrożone szkło – to wszystko w naszej ofercie. Folia OWV (dziurkowana) – specjalistyczna folia na witryny sklepowe czy okna samochodowe, folia samoprzylepna – nalepki, naklejki na folii samoprzylepnej, fototapety i wiele innych podłoży. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy dobrać odpowiedni materiał do druku oraz zajmiemy się montażem.

Wykonamy dla Państwa projekty druku na foliach samoprzylepnych. Jest to bardzo uniwersalny materiał, nadający się do naklejania na powierzchnie płaskie: szyby samochodowe, witryny sklepowe czy różne elementy ekspozycyjne.

Nasze folie reklamowe nadają się zarówno na użytek zewnętrzny, jak do i wewnętrznych części pomieszczeń. Według życzenia klienta, wybrany materiał możemy zabezpieczyć trwałym laminatem, zapewniającym ochronę przed promieniowaniem UV. Dodatkowo, mniejsze elementy powierzone nam przez klientów okleimy na miejscu.

Wybór materiałów na których pracujemy jest ogromny, do dyspozycji macie Państwo zarówno folie standardowe matowe, z błyskiem, fluorescencyjne, odblaskowe, imitujące mrożone szkło jak i takie, które przystosowane są do podświetleń (translucentne), czy do obklejania szyb samochodowych i dużych witryn (folie OWV - one way vision).

Wycinamy też folie ploterowo, w dowolnych wybranych przez Państwa kształtach. Mogą to być litery lub logo firmy, w zasadzie wszystko.

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).