Siatki mesh

Druk wielkoformatowy na siatce mesh.Wykonujemy druk na siatce mesh. Druk wielkoformatowy wykorzystywany na elewacjach budynków, dużych konstrukcjach reklamowych itp. Oferujemy różne typy wykończenia siatki pod różne mocowania: oczkowane, tunele, wzmacniane plecy itp. Kompleksowo zajmujemy się projektem graficznym, drukiem oraz montażem siatki.

Specjalizujemy się w wykonywaniu reklam na siatce Mesh. Jest to niezwykle lekki oraz wytrzymały materiał PCV o strukturze siatki. Stanowi świetną alternatywę dla innych reklam outdoorowych, ponieważ jej odporne winylowe włókna, niska gramatura i drobne otwory na całej powierzchni umożliwiają drukowanie w największych możliwych formatach. Świetnie sprawdzą się więc w projektach o powierzchni większej niż 50 m2.

Wspomniane wyżej zalety w postaci niewielkiej wagi i licznych otworów gwarantują wysoką odporność na podmuchy wiatru oraz inne czynniki atmosferyczne, takie jak promieniowanie UV czy gwałtowne zmiany temperatur. Jednak co najważniejsze - nie powodują kłopotów podczas montażu. Reklamy drukowane na siatce Mesh są bardzo łatwe w transporcie, wystarczy zwinąć je w rulon.

Montowane na ścianach i ogrodzeniach zapewniają dobrą widoczność, gdzie prezentują się najlepiej. Natomiast nie poleca się ich do wewnętrznych części pomieszczeń oraz wydruków na ściankach wystawienniczych.

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).