Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe, litery przestrzenne, logotypy w styrodurze, reklama świetlna.


Kompleksowo zajmujemy się budową wszelkiego rodzaju kasetonów reklamowych. Wykonujemy projekty graficzne, budujemy obudowy, wyklejamy i montujemy kasetony reklamowe. Różne typy: litery 3D, logo w styrodurze, semafory, litery świetlne, neony litery przestrzenne i wiele innych. Wykonujemy wizje lokalne, aby zaproponować najlepsze rozwiązanie a później przygotować rzetelną wizualizację Twojego kasetonu. Zadzwoń i dowiedz się co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie.

Reklama świetlna i wszelkiego rodzaju kasetony reklamowe stają się obecnie najpopularniejszym i najefektowniejszym nośnikiem informacji. Nowoczesna forma daje dużą widoczność, a w pamięć zapada przekaz reklamowy. Wybór tego rodzaju reklamy z pewnością podniesie konkurencyjność oraz odniesie u klientów wrażenie wykreowania profesjonalnego wizerunku.

Nasza firma zajmuje się kompleksową usługą wykonania podświetlanych kasetonów reklamowych. Oferta obejmuje zarówno projekt graficzny, projekt obudowy, wyklejenie grafiki jak i montaż kasetonów. Do ich produkcji używamy bardzo jasnego, energooszczędnego oświetlenia LED. A to co nas wyróżnia spośród konkurencji, to wysoka estetyka wykonania, najnowocześniejsze techniki druku UV oraz ciekawe wzornictwo.

W zanadrzu posiadamy szeroką gamę kasetonów do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych:

  • jednostronne
  • dwustronne
  • z dibondu (reklamy z tego materiału kompozytowego charakteryzują się niezwykle precyzyjnym wykonaniem i długim okresem ekspozycji)
  • litery świetlne i 3D (możliwość łączenia różnych rozwiązań i materiałów, dzięki czemu każda realizacja staje się niepowtarzalna)
  • litery i logo w styrodurze (lekki, wytrzymały, ekologiczny materiał, może być oświetlany)
  • semafory (okrągłe w formie, idealnie nadadzą się do promocji lokalu wzdłuż ulicy, kolory żywe i naturalne)
  • neony (cienką rurkę neonu można dowolnie formować w litery i wymyślne kształty, bardzo efektowne i przyciągające wzrok)

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).