Montaż banerów

Montujemy banery reklamowe w miejscu wskazanym przez klienta na terenie całej Warszawy.


Możliwy montaż z podnośnika koszowego, drabin lub rusztowań. Banery montujemy za pomocą kotew, linek napinających, kołkach montażowych i innych. Montaż banerów reklamowych wykonujemy na różnych podłożach: na elewacjach budynków, na ogrodzeniach, konstrukcjach reklamowych itp. Z pewnością pomożemy w montażu banerów dla Twojej firmy nawet w najtrudniejszych miejscach.

Oferujemy kompleksową usługę montowania i naciągania banerów m.in. na: elewacje budynków, ramy i konstrukcje banerowe, w niemal wszystkich miejscach wyznaczonych przez klienta. Nasze doświadczenie, wiedza oraz umiejętności gwarantują montaż baneru w nawet najbardziej niedostępnych miejscach.

Do narzędzi jakich w tym celu używamy należą: podnośniki koszowe, drabiny i rusztowania. Ponadto, nasza wykwalifikowana ekipa posiada wszystkie niezbędne w tej pracy uprawnienia.

Istnieje kilka technik montażu reklam. Priorytetowym kryterium jest oczywiście bezpieczeństwo naszych pracowników. Tam gdzie podnośnik jest niewystarczająco wysoki, wykorzystujemy technikę alpinistyczną. Pierwszym, od czego zaczynamy pracę to wizja lokalna uwzględniająca wysokość budynku, określenie wypełnienia ściany, możliwości podwieszenia dachu dla alpinistów czy podjechania podnośnika koszowego.

W pracy przy montażu banerów na wysokości używamy również radiotelefonów, by mieć pewność że w razie nieoczekiwanych trudności, komunikaty wysyłane ekipie będą zrozumiałe, a reklama zostanie poprawnie zawieszona.

Zadzwoń teraz!

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).