Wyklejanie reklam

Wyklejanie witryn sklepowych, podłóg, ścian i innych podłoży.


Oklejamy folią reklamową wszelkiego rodzaju powierzchnie: od szyb przez plastik, PCV po materiały z blachy i aluminium. Oklejamy kontenery, grafikę reklamową na samochody, stoiska targowe czy ściany w biurach lub magazynach. Oferujemy także druk i wyklejanie folii szronionych/mrożonych jak również folii OWV. Serdecznie zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. Doradzimy jaki materiał wybrać, wykonamy kreację graficzną, wydrukujemy i okleimy powierzchnię grafiką reklamową.

Ciekawie i estetycznie zaprojektowana witryna przyciąga wzrok i jest pierwszym czynnikiem, który zachęca potencjalnego klienta do zapoznania się z ofertą sklepu, banku, zakładu czy salonu. Nasza firma realizuje wyklejanie nie tylko witryn sklepowych w miastach i galeriach handlowych, ale także podłóg, ścian, drzwi oraz przeróżnych i nie zawsze standardowych podłoży (kontenery, szyby samochodowe) przeznaczonych na grafiki informacyjne, czy reklamowe. Nasze folie samoprzylepne to najlepsze jakościowo produkty na rynku. Przystosowane są do wyklejenia zarówno wewnątrz budynków jak i na zewnątrz.

W zależności od potrzeb, klient do swojej dyspozycji ma szereg materiałów: folie matowe, błyszczące, z efektem mrożonego szkła, OWV.

Koszt wyklejania uzależniony jest od wielkości powierzchni, rodzaju materiału, miejsca wyklejenia oraz jego ewentualnego wcześniejszego przygotowania.

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).