Billboardy i nośniki

Druk wielkoformatowy na papierze billboardowym BBS (BlueBackSide).


Drukujemy reklamy wielkoformatowe na papierze BBS do wykorzystania zewnętrznego na wszelkiego rodzaju nośnikach czy billboardach reklamowych. Druk oferujemy w rozdzielczości od 360dpi na papierze o standardowej grubości 110gsm. Oferujemy także demontaż starych kreacji jak również wyklejanie nowych kreacji reklamowych.Drukujemy reklamy wielkoformatowe na papierze BBS do wykorzystania zewnętrznego na wszelkiego rodzaju nośnikach czy billboardach reklamowych. Druk oferujemy w rozdzielczości od 360dpi na papierze o standardowej grubości 110gsm. Oferujemy także demontaż starych kreacji jak również wyklejanie nowych kreacji reklamowych.

Wykonujemy bilbordy i nośniki reklamowe z przeznaczeniem krótko, średnio i długoterminowych ekspozycji. Taką wielkoformatową reklamę drukujemy na specjalnie przystosowanym do tego papierze o nazwie Blue Back Side (BBS) o gramaturze 115 g/m2 w rozdzielczości 360 dpi. Wyjątkowość tego materiału polega na tym, że od spodu pokryty jest niebieskim podkładem izolacyjnym, który nie dopuszcza, aby wcześniej przyklejone reklamy przebijały się przez nasz wydruk. Ponadto charakteryzuje się wodoodpornością, dużą wytrzymałością na nieprzewidywalne i niesprzyjające warunki atmosferyczne w tym promieniowanie ultrafioletowe i gwałtowne zmiany temperatur.

Wariant, który można wybrać to bilbord pocięty na bryty, lub poskładany w całości gotowy do wyklejenia.

W swojej pracowni posiadamy szeroki wybór grafik, które z powodzeniem będą pełnić nie tylko rolę informacyjną, przyciągającą potencjalnego klienta, ale również świetnie się sprawdzą jako dekoracja wnętrza.

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).