Tablice i nośniki reklamowe

Produkcja: tablice reklamowe, nośniki, konstrukcje reklamowe i billboardy.


Produkujemy tablice reklamowe , nośniki, konstrukcje reklamowe i billboardy. Budujemy konstrukcje reklamowe z przeznaczeniem na: elewacje budynków, wolnostojące lub fundamentowane.

Typy konstrukcji reklamowych:

 • tablica reklamowa mobilna - stojąca, nie związana z gruntem (pod obciążenie bloczkami betonowymi) / wolnostojąca
 • tablica związana z gruntem - stojąca, ale nogi wkopane w podłoże / stała, nogi w fundamencie
 • wisząca tablica reklamowa - konstrukcja mocowana przeważnie na ścianach i elewacjach budynku
 • jedno lub dwustronna tablica - 2 kreacje reklamowe po obu stronach, przeważnie konstrukcja stojąca
 • tablica reklamowa Typu "V" - konstrukcja, jak sama nazwa wskazuje, w widoku z góry przypomina literę V. Idealnie nadaje się do ustawienia przy ruchliwych ulicach
 • konstrukcje reklamowe na wymiar - wykonujemy wszezlkiego rodzaju tablice

Oferujemy także różne rodzaje oświetlenia:

 • panele solarne z lampami LED
 • standardowe oświetlenie z lampami LED
 • halogeny HPS
 • standardowe halogeny billboardowe
 • inne na zamówienie

Budujemy tablice w standardowych rozmiarach:

 • 2x1m
 • 3x1m
 • 4x2m
 • 5x3m
 • 6x3m

Na zlecenie Klienta wykonujemy także niestandardowe wymiary tablic reklamowych jak także konstrukcji pod reklamę. Standardowo nasze tablice i konstrukcje wykonane są ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie. Elementy ekspozycyjne i wypełniające wykonujemy z blachy ocynkowanej.


* w przypadku dodatkowego oświetlenia tablicy reklamowej oferujemy wykonanie stelaży pod halogeny

Tablice reklamowe na stałe weszły już do otaczającego nas krajobrazu. Jest to najpopularniejszy sposób, by patrzący człowiek zwrócił uwagę na prezentowany produkt na grafice. Odpowiedni projekt, właściwy dobór kolorystyki, czcionki oraz zdjęć, potrafią zapisać się w pamięci przechodniów jeszcze przez długi czas od minięcia reklamy.

By spełnić te założenia oferujemy Państwu wykonanie tablic reklamowych stałych i wolnostojących (mobilnych i pod obciążenia). W celu wyeksponowania reklamy na tablicy używamy najlepszych maszyn wykorzystujących najnowocześniejsze techniki druku solventowego. Ponadto pracujemy na wszelkich wykorzystywanych do druku reklamy na tablicy materiałach.. Podczas projektowania, uwzględniamy wszystkie wytyczne podane przez klienta. Rozmiary reklam w jakich grafiki natablice są drukowane mogą być zarówno typowe: 3x1, 5x3, 6x3, jak i nietypowe, dopasowane do nośnika i ekranu tablicy.


Tagi: tablice reklamowe, nośniki reklamowe, warszawa, billboard, bilbord, tablica typu V, reklama wisząca, ekran reklamowy, tablice reklamowe warszawa, tablica reklamowa podświetlana


ZADZWOŃ i ZAMÓW +48 575 96 08 96

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).