Jak zrobić tablicę lub konstrukcję reklamową?

Jak zrobić tablicę lub konstrukcję reklamową?
Jako doświadczona firma rozumiemy, że nasi Klienci nie zawsze są zaznajomieni z procesem wyboru, produkowania i montażu tablic reklamowych czy innych konstrukcji reklamowych. W związku z tym staramy się pomagać w wyborze dopasowanych rozwiązań czy produktów, nawet w czasie krótkiej rozmowy służąc radą i podpowiadając jakie rozwiązanie będzie najlepsze.

Tablice reklamowe -> nasza oferta

Dowiedz się o jakich czynnikach należy pamiętać planując zakup tablicy reklamowej? Pytanie: Co robi większe wrażenie?

Tablica reklamowa czy inna konstrukcja?

Gdy mamy na myśli tablicę reklamową, billboard czy konstrukcję reklamową, sprawa wydaje się nieco bardziej skomplikowana niż wydrukowanie ulotek czy wizytówek. Trzeba rozważyć, gdzie konkretnie będzie prezentowana taka tablica, czy konstrukcja pod baner reklamowy. Dzięki temu ustalimy miejsce oraz wysokość, na jakiej będziemy ją montowali i prezentowali naszą reklamę.

Tablica reklamowa może być zawieszona na ścianie budynku, przymocowana do instniejącej konstrukcji, czy podwieszona. Konstrukcja reklamowa natomiast, może mieć właściwie dowolny kształt i rozmiar o ile pozwolą na to czynniki zewnętrzne (powierzchnia płaska pod konstrukcję, jej rozmiar, wysokość itd).

W dalszej kolejności doradzamy naszym klientom optymalny rozmiar reklamy zgodny z ich celami. Do wyboru są wymiary standardowe: 2x1, 4x2m, 3x2m, 5x3m, 6x3m. Klienci mogą również zlecić wykonanie tablicy, czy konstrukcji reklamowej wg. rozmiarów niestandardowych. Oznacza to dodatkowy czas poświęcony na obliczenia, dodatkową wizję lokalną, przygotowanie projektu tablicy i ustalenie sposobu jej montażu oraz oświetlenia. Taką inwestycję musimy uwzględnić w naszych planach promocyjnych, aby prezentowana reklama była spójna z naszą marką czy produktem.

Tablica reklamowa czy konstrukcja reklamowa


Istotne decyzje na etapie projektowania tablicy:

Ekran tablicy reklamowej - baner winylowy, folia monomeryczna, papier blueback?

Kluczową decyzją w tym wypadku jest dokonanie wyboru rodzaju ekranu. Decydując się na ekran stalowy, ekran pod baner winylowy albo ekran pod siatkę mesh przyjmujemy konkretne rozwiązania techniczne materiału na którym będziemy prezentować swoją reklamę, np. wyklejanie papierem blueback, montaż na linkach z napinaczami czy przykręcanie na wkręty lub śróby. Każdy rodzaj ekranu posiada zarówno ograniczenia jak i zalety. W przypadku każdego z nich powinniśmy zastanowić się jak często chcemy zmieniać kreacje reklamowe oraz na jakiej jakości nam zależy.

Baner czy tablica reklamowa


Kwestie umiejscowienia i montażu reklamy:

Tablica wisząca, stała - fundament, czy pod obciążenie?

Kiedy już ustaliliśmy powyższe informacje, przechodzimy do omawiania warunków technicznych montażu u klienta, czyli tego jakiego rodzaju mocowania i montażu tablicy potrzebujemy. Musimy przede wszystkim ustalić sam sposób montażu i jak będziemy składać konstrukcję reklamową czy tablicę. Do wyboru są zasadnicze trzy rozwiązania: powieszenie na ścianie (tablica wisząca), wkopanie i fundamentowanie w ziemię (tablica stała) oraz obciążenie jej betonowymi bloczkami (tablica mobilna). Każdy typ uzależniony jest od miejsca, w jakim Klient chce umieścić swoją reklamę. Często wykonujemy wizje lokalne celem ustalenia najlepszego mocowania reklamy zewnętrznej.

Naszych Klientów pytamy także o to, jak długo planują korzystać z takiej tablicy czy konstrukcji, gdyż wtedy mamy możliwość odpowiedniego jej zabezpieczenia przed korozją czy innymi, szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Wiąże się to z właściwym wyborem materiałów konstrukcyjnych i zabezpieczających.

Ekran tablicy reklamowej blueback baner


Widoczność po zmroku:

Oświetlenie naszej reklamy i tablicy

W zwiększenia efektu, jaki reklama będzie wywierała na odbiorcach, proponujemy klientom, żeby skorzystali z ciekawych rozwiązań oświetleniowych budowanych tablic. Ważne są w tym wypadku dwie kwestie: czy będzie istniała możliwość podpięcia instalacji elektrycznej oraz jaki rodzaj oświetlenia będzie wykorzystywany (solarny, halogenowy czy ledowy)?

Oświetlenie tablicy reklamowej

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące wyboru i wykonania tablicy reklamowej - zapraszamy do kontaktu :)

Kontakt

Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Wyślij zapytanie

Wpisz imię i nazwisko i/lub nazwę firmy.
Wpisz poprawny numer telefonu.
Wpisz poprawny adres e-mail.
Wpisz treść zapytania.
Administratorem danych osobowych podanym w formularzu na stronie montazreklamwarszawa.pl jest Marketing Group (czytaj więcej...), al. KEN 36/112b, 02-796 Warszawa, e-mail: kontakt@montazreklamwarszawa.pl. Podstawą prawną do przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna zgoda, która może być w każdym czasie wycofana. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo modyfikacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne i może być w każdej chwili wycofane, jednak może się okazać niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Wysyłając ten formularz Użytkownik oświadcza, że zapoznał się z naszą Polityką prywatności (zwiń)
Zaznacz poniższą zgodę.

Zadzwoń pod numer:
+48 575 96 08 96
kontakt@montazreklamwarszawa.plNapisz do nas!

Montaż Reklam Warszawa - Marketing Group
Al. Komisji Edukacji Narodowej 36 lok. 112B
02-797 Warszawa

Regulamin usług   |   Polityka prywatności

 
AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ
Informacje o Twoich ustawieniach prywatności
Chcemy zagwarantować Państwu najlepszą jakość usług i zapewnić bezpieczeństwo dostępu do interesujących treści i elementów zawartych na naszym serwisie. W związku z tym informujemy o sposobie gromadzenia i wykorzystania danych osobowych, statystyk oraz działania plików cookies jak również innych usług. Dbamy o Twoją prywatność nie zwiększając swoich uprawnień, a Twoje dane możesz usunąć zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności.
Zgodnie z ustawą z dn. 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich odbywa się to po dniu 25 maja 2018 roku.
Prosimy kliknij w przycisk "AKCEPTUJĘ I WCHODZĘ" na dole tej planszy, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie przez Marketing Group i naszych Partnerów Twoich danych osobowych, zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług, portali i serwisów internetowych Marketing Group (w tym danych zapisywanych w plikach cookies) w celach marketingowych realizowanych na zlecenie naszych Partnerów. Zgoda jest dobrowolna i możesz ją w dowolnym momencie wycofać zgodnie z wytycznymi z polityki prywatności (w której znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych).